Vyťaženosť Zákazníckych centier počas vianočných sviatkov

Vážení cestujúci,

Informujeme vás o tom, že v týchto dňoch evidujeme zvýšené návštevnosti Zákazníckych centier IDS BBSK. Keďže ide o záujem prevyšujúci kapacity zákazníckych centier odporúčame cestujúcej verejnosti bezplatnú registráciu, kedy nie je nutné, aby sa cestujúci naháňali cez sviatky a museli navštevovať fyzické zákaznícke centrá. Radi by sme dali do pozornosti možnosti online registrácie v našom e-shope https://eshop.idsbbsk.sk/, kde si viete z pohodlia domova spracovať registráciu a aj priradenie identifikátora, jednoducho podľa návodu na stránkach https://idsbbsk.sk/videa-a-navody/.

Zároveň na našom e-shope je možné realizovať aj nákup predplatných cestovných lístkov, kde pri zakúpení Preplatného časového lístka (30, 90, 365 dňový) k nemu získate Bonusu 30 dní cestovania zdarma.

E-shop taktiež ponúka jednoduchú možnosť zakúpenia kreditu z pohodlia Vášho domova. V nadväznosti na Mesiac mobility v Banskobystrickom kraji v Januári 2024, kedy bude cestovanie zadarmo by sme radi poukázali na pretrvávajúcu možnosť vybaviť si registráciu aj počas celého mesiaca Január.

Tím Organizátora IDS BBSK, a.s. vám želá krásne stále pretrvávajúce vianočné sviatky.

Partneri

Máte otázky?

Napíšte nám
IDSBBSK